Towarzystwo Osób Niesłyszących "TON"  • g    
     p   
    /

Pogoda

Kraj

Telewizja onsi.tv powraca!

Po ponad dwumiesięcznej przerwie telewizja internetowa dla niesłyszących http://www.onsi.tv wznawia działalność. Ten portal, działający od listopada 2008 roku zawiesił w połowie czerwca br. emisję newsów w polskim języku migowym. Przerwa spowodowana była brakiem środków na finansowanie kosztów o czym pisaliśmy tutaj - http://www.onsi.pl/info,2346.html
Od 6 września w onsi.tv codziennie, od poniedziałku do piątku będą publikowane newsy z kraju i ze  świata w polskim języku migowym. Informacje przekaze dwóch prezenterów pracujących zamiennie. Pojawią się także reportaże i wywiady z ciekawych wydarzeń w społeczności osób słabosłyszących i niesłyszących. Korzystanie z serwisu telewizyjnego onsi jest bezpłatne. 
 
Tego typy strony działają na całym świecie. 
 
Projekt "Telewizja dla niesłyszących" otrzymał dofinansowanie z Fundacji ORANGE. Możliwość wznowienia działalności onsi.tv była możliwa także, dzięki wsparciu prywatnych darczyńców. Stowarzyszenie ONSI będzie nadal pozyskiwać środki na dalszy rozwój i rozbudowę serwisu telewizyjnego.

Serdecznie zapraszamy do oglądania - www.onsi.tv!

 

Zespół onsi.tv

mail do zespołu - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.